chaplets دارویی نگهداری شیمیایی وسیله نقلیه

chaplets: دارویی نگهداری شیمیایی وسیله نقلیه وسیله نقلیه دارو شرایط نگهداری بوی نامطبوع

گت بلاگز ورزشی آخرین حربه قلعه نویی جهت کسب نایب قهرمانی

سرمربی تراکتورسازی قصد دارد از تمام پتانسیل تیمی خود جهت کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر استفاده کند.

آخرین حربه قلعه نویی جهت کسب نایب قهرمانی

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ تیم تراکتورسازی در چند هفته گذشته به علت مصدومیت و محرومیت بازیکنان خود با کمبود نفرات در نیمکت مواجه شده است بود ولی با برطرف مصدومیت و آخر محرومیت بازیکنان دغدغه ای جهت بازی با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در هفته نهایی لیگ برتر ندارد.

تراکتورسازان مسابقه تنگاتنگی با آبی پوشان پایتخت جهت نایب قهرمانی لیگ برتر فوتبال دارند و در اختیار داشتن تمام نفرات جهت بازی با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران اتفاق خوشایندی جهت قلعه نویی محسوب می شود تا تیمش را با نفرات کامل به مصاف شاگردان دایی بفرستد.

عبارات مهم : ایران

جاسم کرار هافبک تراکتورسازی محرومیتش به آخر رسیده و قادر به همراهی تراکتورسازان در بازی هفته نهایی لیگ برتر فوتبال هست. همچنین تراکتورسازان جهت بازی با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بازیکن سه اخطاره ندارند و همین عنوان می تواند دست قلعه نویی جهت چیدن نفرات خود در زمین بازی باز کند.
لوسیانو ادینهو به علت مصدومیت چند بازی تیمش را از دست داده بود ولی با برطرف مصدومیتش می تواند برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بازی کند.
سیامک قلیچ خانی مدیر رسانه ای کلوب تراکتورسازی ضمن تایید این مطلب گفت: بازیکنان تمرینات خوبی پشت سر گذاشتند و آماده بازی نهایی برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران هستند. همچنین مصدومیت و محرومیت بازیکنان ما به آخر رسیده و با تمام قوا به مصاف نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران می رویم.
وی بیان کرد: جاسم کرار هم محرومیتش به آخر رسیده است ولی بازی کردن این بازیکن به تصمیم قلعه نویی بستگی دارد. ادینهو هم مصدومیتش برطرف شده است است ولی حضورش در ترکیب مهم مشخص نیست.
به هر حال باید دید تراکتورسازان با تمام نفرات خود می توانند با غلبه بر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران نایب قهرمان لیگ برتر شوند یا این عنوان را تقدیم آبی پوشان پایتخت می کنند؟
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | مصدومیت | بازیکنان | تیم تراکتورسازی | آخرین حربه قلعه نویی جهت کسب نایب قهرمانی | رفع مصدومیت ادینهو | پایان محرومیت جاسم کرار |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog