chaplets دارویی نگهداری شیمیایی وسیله نقلیه

chaplets: دارویی نگهداری شیمیایی وسیله نقلیه وسیله نقلیه دارو شرایط نگهداری بوی نامطبوع

گت بلاگز سیاسی امام خمینی(ره) بار دیگر اسلام را به دنیا ارائه کرد ، سعودی هیزم آتش آمریکا در منطقه شده است است

خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بنیانگذار جمهوری اسلامی اسلامی را که به جز اسمی از آن باقی نمانده بود دوباره به دنیا ارائه کردند.

امام خمینی(ره) بار دیگر اسلام را به دنیا ارائه کرد ، سعودی هیزم آتش آمریکا در منطقه شده است است

به گزارش خبرنگار گروه یاسی گروه تحریریه سایت جوان؛ آیت الله امامی کاشانی خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به اهمیت شبهای قدر اظهار داشت : قدرت نفوذ شیطان در شب های قدر بسیار کم می شود و شاید به صفر برسد.

عبارات مهم : اسلام
وی همچنین با اشاره به در پیش بودن سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) بیان داشت: بنیانگذار جمهوری اسلامی اسلامی را که به جز اسمی از آن باقی نمانده بود دوباره به دنیا ارائه کردند.

آیت الله امامی کاشانی با تصریح این مسأله که حقیقت اسلام را شخص امام زمان(عج) به دنیا ارائه خواهند کرد و این حقیقت دنیای استکبار را به وحشت انداخته هست، اضافه کرد: امام خمینی (ره) اسلام را از حوزه های علمیه خارج و در خبرگزاری ها و تریبون های دنیا مطرح کردند و پرچم اسلام را بار دیگر به اهتزاز درآوردند.

خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران در ادامه با اشاره انتخابات آن را حماسه آفرینی ملت خواند و اظهارداشت: دنیا چشمانش در برابر صف های طولانی صندوق های را خیره شد. رحمت خدا به شهدا و ملت قدرشناس کشور عزیزمان ایران که به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند و این جای تقدیر و قدردانی دارد.

آیت الله امامی کاشانی با بیان اینکه قران تمام پرسشها بشر را پاسخ داده هست، اظهارداشت: یهودی و مسیحی یا هر دینی داسشته باشی باید ایمان به خدا داشته باشید.
خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه همه باید با هم متحد و منسجم باشیم؛ گفت: اینکه دولت آمریکا جنایت می کند همه ملت آمریکا نیست و اینکه اسرائیل جنایت می کند این ها همه یهودیان نیستند. قرآن در این زمینه بر وحدت تأکید می کند.

آیت الله امامی کاشانی تاکید کرد: ملت مسلمان باید بدون توجه به حاکمان ظالم در برابر ظلم بایستند و قیام کنند.

خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به سفر ترامپ به غرب آسیا و سخنانش بعد از این سفر گفت: مگر پولی که از عربستان بود مال شما بود؟ شما غارت کردید و دزدیدید بیت المال مردم عربستان را این پول جهت حاکم سعودی نیست و سعودی ها نوکر مردم عربستان هستند.

وی عنوان داشت: آیا با شخص ترامپ و حاکم سعودی می شود کنار آمد و همراه شد. این ها با بی شرمی سوریه، یمن، فلسطین و افغانستان را از بین بردند.

آیت الله امامی کاشانی با اشاره به اینکه حاکم سعودی هیزم آتش آمریکا در منطقه شده است هست، اظهار داشت: ملت ها باید بیدار شوند. آیا که خداوند مقرر نکرده که کافران بر مسلمانان نفوذ کنند.

وی تصریح کرد: حاکمان حرمین شریفین به خدا و حرم اعتقاد نیستند که اگر اعتقاد بودند از تروریست ها و داعش را حمایت مالی و تسلیحاتی نمی کردند. هرکس با طناب حاکمان بی آبروی سعودی به چاه برود نابود می شود.

آیت الله امامی کاشانی ادامه داد: دنیا اسلام بیدار باشد تا به این وضع نباشد. ملت ها برخیزند و دولت های دیگر حمایت نکنند و به آینده بی آبرویی آن ها تن ندهند.

خطیب موقت نماز جمعه پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه امام و ولایت یک هدیه جهت ما بود و جانفشانی شهدا بسیار ارزشمند بود عنوان داشت: استکبار داعش را تربیت می کند و پولش را از سعودی می گیرد و به سعودی دستور می دهد که از داعش حمایت کن. شما خودتان تروریست ها را تربیت می کنید و این همه جنایت می کنید و بعد می گویید در ماه مبارک خونریزی نکنید.

آیت الله امامی کاشانی با تأکید بر اینکه همه باید از ندای ولی فقیه پیروی کنند، گفت: سنای آمریکا کمیته ای تشکیل داده و گفته علیه کشور عزیزمان ایران اقدام کنیم و این کشور را بی ثبات کنیم. خدا و ملت کشور عزیزمان ایران به دهن این ها زده هست. باید مراقب باشیم در کشور آرامش و اطمینان باشد و همه متحد باشیم و به پرسشها فرهنگی، اقتصادی و سیاسی و … توجه کنیم و به یک فرمان نگاه کنیم.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اسلام | ایران | اسلامی | آمریکا | سعودی ها | آیت الله امامی کاشانی | خطیب نماز جمعه تهران | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog