chaplets دارویی نگهداری شیمیایی وسیله نقلیه

chaplets: دارویی نگهداری شیمیایی وسیله نقلیه وسیله نقلیه دارو شرایط نگهداری بوی نامطبوع

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری شاید دشمنانش جهت او پاپوش درست کرده باشند ، حمید هیراد یک مدافع مشهور پیدا کرد

حمید عسگری خواننده پاپ کشورمان اعتقاد است که نمی‌شود برنامه‌های فرهنگی کشور را به علت شرایط بد اقتصادی تعطیل کرد.

شاید دشمنانش جهت او پاپوش درست کرده باشند ، حمید هیراد یک مدافع مشهور پیدا کرد

حمید هیراد یک مدافع مشهور پیدا کرد/ شاید دشمنانش جهت او پاپوش درست کرده باشند

عبارات مهم : کنسرت

حمید عسگری خواننده پاپ کشورمان اعتقاد است که نمی شود برنامه های فرهنگی کشور را به علت شرایط بد اقتصادی تعطیل کرد.

به گزارش گروه تحریریه سایت ؛حمید عسگری در خصوص برگزاری کنسرت با توجه به شرایط اقتصادی و اوضاع معیشتی مردم بیان کرد: مسئولیت اوضاع اقتصادی کشور با من نیست و دولتمردان باید فکری به حال آن کنند. اگر موزیسین ها کنسرت برگزار نکنند، اوضاع بهتر می شود؟ با سینما و تئاتر نرفتن و برگزار نشدن کنسرت ها، فقط کشور از نظر فرهنگی و حتی اقتصادی عقب می افتد. کنسرت گذاشتن و موزیک تولید کردن، شغل ماست. ما نمی توانیم همه برنامه های فرهنگی کشور را به علت شرایط بد اقتصادی تعطیل کنیم.

شاید دشمنانش جهت او پاپوش درست کرده باشند ، حمید هیراد یک مدافع مشهور پیدا کرد

عسگری در ادامه به انتقاد از سالن ها و مسئولان فرهنگی کشور پرداخت و گفت: آیا خود مسئولان سالن ها از هزینه های بالای اجاره سالن صرف نظر نمی کنند؟ اگر سالن اجاره اش را کم کند آیا هنرمندی است که هزینه کنسرتش را پایین نیاورد؟ ما خوانندگان باید حرکتی از سوی مسئولان ببینیم که قیمت بلیت ها ارزان شود. نوبت به فرهنگ که می رسد؛ مسئولان هزینه نمی کنند و توجهی ندارند. بنابراین فرهنگ کشورمان با افت روبرو می شود.

خواننده قطعه «اگه به تو نمی رسم» در خصوص حاشیه های اخیر حمید هیراد و اتهام اجرای پلی بک در کنسرت های این خواننده پاپ بیان کرد: من تا زمانی که این اتهامات برایم ثابت نشود، نمی پذیرم که هیراد قطعه ای را در کنسرتش پلی بک خوانده هست؛ چراکه امکان شبیه سازی وجود دارد و ممکن است دشمنانش جهت او پاپوش درست کرده باشند.

حمید عسگری خواننده پاپ کشورمان اعتقاد است که نمی‌شود برنامه‌های فرهنگی کشور را به علت شرایط بد اقتصادی تعطیل کرد.

من پنج سال قبل از اینکه خواننده شوم آهنگساز بودم؛ چیز هایی که از حمید هیراد شنیدم به من ثابت کرده است که او به لحاظ موسیقیایی، موزیسین و خواننده توانمندی هست. حتی در قطعاتی که منتشر می کند و فیلم هایی که در اینستاگرامش می گذارد، نشان داده است که توانایی او در موزیک بسیار بالاست و شناختی درست نسبت به هنر اول دارد. نباید اهالی موسیقی از چنین حاشیه هایی که جهت هیراد رخ داده هست، خوشحال باشند و او را به رگبار انتقاد ببندند.

واژه های کلیدی: کنسرت | اقتصادی | مسئولان | خواننده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog